Nume
Categoria din care vrei sa primesti
angajari
Stargate Crewing angajează!

Stargate Crewing angajează!(250)

Stargate angajeaza Site Supervisor tubulatura navala, responsabil cu coordonarea activitatii si supravegherea lucratorilor in procesul de montaj al tubulaturilor pentru diversele sisteme.

Cerinte:

-Experienta pe santier naval

-Experiența ca supervizor al unei echipe de tubulatori instalații navale
-Foarte bune cunoștințe de citire plan si desene de lucru (izometrie, 3D), cunostinte de instalare tubulatura
-Bune abilitați de comunicare si planificare,leadership, responsabilitate, flexibilitate si capabilitate de a lucra cu termene limita.

Responsabilitati:

-Coordoneaza si supravegheaza procesul de montare a instalatiilor de tubulatura, in baza planurilor si inspecteaza permanent stadiul, conformitatea si calitatea lucrarilor efectuate
-Participa la sedintele tehnice cu reprezentantii clientilor
-Asigura la timp lucratorilor documentatia specifica si materialele necesare îndeplinirii sarcinilor de lucru;
-Verifica respectarea regulilor de siguranta si intocmeste diverse documente legate de acestea (permise de lucru cu foc, etc.)
-Se ocupa, impreuna cu magazionerul, de inventarierea materialelor
-Intocmeste documentatia specifica pentru buna desfasurare a activitatii: rapoarte cu statusul lucrarilor, foaia de prezenta zilnica, rapoarte de neconformitate/extraworks, fise de consum, etc.
-Verifica respectarea standardelor de productivitate ale companiei, numarul de ore alocat, etc.

Oferim:

-Salariu competitiv, peste media pietei.
-Posibilitatea de instruire pentru cresterea calificarii profesionale, in tara si strainatate.
-Cazare, masa, transport asigurate

CV si relatii la tel. 0739 139 225 sau hr@stargate-agency.ro

Adauga un comentariu

Aboneaza-ma la comentarii

Editorial

MĂI, ANIMALO!
scris de Lucian Cristea
În timpul Congresului PNL, o jurnalistă de la PRO TV a fost agresată de câțiva activiști liberali aflați într-o misiune de(...)
citeste mai mult

Cele mai recente comentarii