Nume
Categoria din care vrei sa primesti
angajari
Polaris M Holding COSTINEȘTI angajează!

Polaris M Holding COSTINEȘTI angajează!(557)

Angajăm ȘOFERI pentru AUTOGUNOIERE

Descriere post:
Transportă cu autospeciala deșeuri menajere, stradale sau reciclabile.

Cerințe:
• Permis de conducere categoria C
• Atestat profesional de transport marfă.

Beneficii:
• Tichete de masă
• Ore suplimentare plătite
• Contract pe perioadă nedeterminată.

📧 Așteptăm CV-ul tău la următoarea adresă de e-mail: gabriel.peiciu@polaris.ro

ℹ️ Informații suplimentare la numărul de telefon:0722 526 682, de luni-vineri, în intervalul orar 08:00 – 16:00.

George Andrei Popescu Primăria Constanța
Claudiu Palaz Consiliul Județean Constanța
OMD MAMAIA CONSTANTA
Ziarul Timpul WhatsApp

Adauga un comentariu

Aboneaza-ma la comentarii

Editorial

MIHAI LUPU, SINGUR ÎMPOTRIVA TUTUROR
scris de Liviu Tramundana
Deși inspirat din sloganul unei galerii de fotbal, titlul reflectă fidel situația președintelui CJ Constanța. Acesta a fost singur în(...)
citeste mai mult

Cele mai noi

Cele mai recente comentarii