Nume
Email
Categoria din care vrei sa primesti
politica
Mesajul domnului Decebal Făgădău, primarul municipiului Constanța, la final de mandat

Mesajul domnului Decebal Făgădău, primarul municipiului Constanța, la final de mandat(613)

"Dragi constănțeni, la final de mandat vin în fața dumneavoastră cu un mesaj pe care îl încep spunându-vă că sunt mândru de dumneavoastră și că sunt mândru de orașul nostru. Poate vremurile, poate timpul, nu au fost cele mai bune cu mine și cu echipa mea. Poate așteptările dumneavoastră la fel ca și ale mele erau mai mari de la acești 4 ani pe care i-am încheiat dar vă rog să mă credeți, vă spun cu mâna pe inimă că am lucrat zi de zi cu pasiune alături de echipa mea pentru ca orașul nostru să fie din ce în ce mai sănătos, din ce în ce mai puternic. Rămân peste 50 de proiecte în implementare în diferite stadii, pe fonduri europene, cu fonduri locale, cu fonduri guvernamentale. Orașul este fără datorii. Rămâne o echipă, aici, la primărie ce are criterii de integritate, standarde și care sper să lucreze din ce în ce mai mult și mai bine. Pentru mine, a fost onoarea vieții mele să fiu primarul dumneavoastră în acești 4 ani. Mă rog la bunul Dumnezeu să fiți sănătoși, puternici și uniți. Așa să ne ajute bunul Dumnezeu, dragi constănțeni” a declarat Decebal Făgădău.

Adauga un comentariu

Aboneaza-ma la comentarii

Editorial

PUNCT ȘI DE MEDITAT
scris de Pompiliu Comşa
Nu există nicio dovadă că întâmplările violente de miercuri de la Parlament reprezintă un montaj comun al AUR, PSD și PNL, dar unel(...)
citeste mai mult

Cele mai recente comentarii