Nume
Email
Categoria din care vrei sa primesti
sport
CS Medgidia participă cu 14 sportivi la două competiții naționale de Kick Boxing

CS Medgidia participă cu 14 sportivi la două competiții naționale de Kick Boxing(92)

🤩În acest weekend ne vedem la Campionatul Național de Kick Boxing pe Tatami, dar și la Cupa României de Kickboxing în Ring la K1 Style.

💙CS Medgidia pleacă cu 14 sportivi la această competiție, care va avea loc la București, la Complexul Sportiv “Antilopa”. 13 dintre sportivii noștri vor fi angrenați la Campionatul Național pe reguli de kick-light, în timp ce unul singur va participa la Cupa României pe reguli de K1.

💪🏻Mult succes, copii!🥁

⚪️🔵 #CSMedgidia #Kick-Boxing #Medgidianastevalori 

Adauga un comentariu

Aboneaza-ma la comentarii

Editorial

PAROLE, PAROLE, PAROLE
scris de Pompiliu Comşa
PAMFLETE PE GAURA CHEII E groasă rău prin lume, dar noi pozăm în mutanți sălbatici conduși doar de ură, bolnavi de mârl(...)
citeste mai mult

Cele mai recente comentarii

  • Corb la corb nu-și scoate ochii. Oare?
  • CONSTANȚA - ITALIA CEA MICĂ
  • Corupția și crima în bandă organizată la facultatea de Alimentație si Turism (AT), secția IMIT (Ingineria și Managementul din Industria Turismului) de la Universitatea Transilvania din Brașov
  • Tânăr depistat cu materiale pirotehnice în lenjeria intimă la meciul F.C.V. Farul Constanța - C.S. Universitatea Craiova!
  • TIMPUL * Cenaclul Elitelor - VIOREL DINESCU